Plakat obrazujący tekst

Zakończyła się kwalifikacja wojskowa dla mieszkańców powiatu leszczyńskiego. Przed komisja lekarską stanęło 328 osób.

Zgodnie z decyzją wojewody wielkopolskiego kwalifikacja wojskowa dla mieszkańców powiatu leszczyńskiego odbyła się w dniach 10-27 maja br. w siedzibie Wyższej Szkoły Humanistycznej w Lesznie. Przed Powiatową Komisją Lekarską nr 2 stawiło się 328 osób, w tym 15 kobiet.

Do kwalifikacji wojskowej zakwalifikowany został rocznik 2003 (frekwencja na poziomie 94 proc.) oraz pięć osób z roczników starszych.