Zarząd Powiatu Leszczyńskiego przyznał dotację na organizację 66 Memoriału Alfreda Smoczyka. Tradycyjny turniej żużlowy zaplanowano na 30 września br.

Wniosek o dotację złożyło Stowarzyszenie Klub Sportowy „Unia” w Lesznie. Zarząd powiatu przyznał 5 tys. zł na organizację 66 Memoriału Alfreda Smoczyka z pominięciem otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych. Dotacja została przyznana po raz drugi, bo w pierwszym terminie, ze względu na niekorzystną pogodę, zawody zostały odwołane. Zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oferta oraz uchwała zarządu powiatu są podawane do publicznej wiadomości.

Uchwała Zarządu Powiatu Leszczyńskiego