Mammobus

22 czerwca br. we Włoszakowicach odbędą się bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat.

Wykonujący badania Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu posiada status ośrodka referencyjnego w zakresie diagnostyki gruczołu piersiowego Siemens. Mammobusy OPEN wyposażone są w cyfrowe mammografy.

Badania we Włoszakowicach odbędą się 22 czerwca w godz. 14:00-17:00 na parkingu wewnętrznym Urzędu Gminy Włoszakowice, ul. Kurpińskiego 29.

Aby skorzystać z bezpłatnego badania należy zarezerwować termin telefonicznie pod nr 61 855 75 28.

Więcej informacji na temat projektu bezpłatnych badań dla kobiet