Dzień Rodziny w ŚDS Kąkolewo

W prowadzonym przez powiat leszczyński Środowiskowym Domu Samopomocy w Kąkolewie zorganizowany została I Dzień Rodziny.

Do ŚDS w Kąkolewie zaproszeni zostali członkowie rodzin i bliscy podopiecznych placówki. Wszyscy zwiedzili funkcjonujące pracownie: informatyczną, krawiecką, stolarską, muzyczną, poznawania świata, kulinarną i plastyczną. Były także m.in. gry, zabawy, tańce i bańki, a także zajęcia z dogoterapii i  pokazy militarne. Nie zabrakło tez domowego ciasta, kiełbasy z grilla oraz chleba ze smalcem i ogórkiem.

Facebook Powiat 1