Zarząd Powiatu Leszczyńskiego przyznał dotację na organizację warsztatów artystycznych „Twórcze Inspiracje - malowanie na jedwabiu, decoupage”.

Wniosek o dotację złożyło Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Młodzieży w Górznie. Zarząd powiatu przyznał 1,2 tys. zł na realizację zadania pn. Warsztaty artystyczne „Twórcze Inspiracje - malowanie na jedwabiu, decoupage” z pominięciem otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych. Zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oferta oraz uchwała zarządu powiatu są podawane do publicznej wiadomości.

Uchwała Zarządu Powiatu Leszczyńskiego