Musical "Siła jest w nas 2"

W Święciechowie odbyła się druga część musicalu „Siła jest w nas”. W rolę aktorów wcieli się ponownie mieszkańcy tej gminy.

W 2021 r. z okazji 100-lecia Szkoły Podstawowej w Lasocicach wystawiony został musical „Siła jest w nas”. Za scenariusz i reżyserię odpowiadali absolwenci tej placówki Wiktoria Olejniczak i Konrad Żukowski, a aktorami, wokalistami i tancerzami byli mieszkańcy.

Ubiegłoroczny sukces przedstawienia zaowocował przygotowaniem musicalu „Siła jest w nas 2”. Za reżyserię odpowiadały tegoroczna maturzysta Wiktoria Olejniczak i uczennica technikum Nicol Gałka. Ponownie na scenie pojawili się mieszkańcy gminy Święciechowa, w tym radny powiatu leszczyńskiego Remigiusz Leciejewski.

W premierze musicalu uczestniczyli m.in. starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak i wicestarosta Maciej  Wiśniewski.

fot. B.Klupś elka.pl