Mistrzostwa Wielkopolski strażaków Państwowej Straży Pożarnej w tenisie stołowym w Święciechowie

W Święciechowie rozegrano Mistrzostwa Wielkopolski strażaków Państwowej Straży Pożarnej w tenisie stołowym. Zawody odbyły się pod patronatem starosty leszczyńskiego Jarosława Wawrzyniaka.

W mistrzostwach uczestniczyło ponad 20 najlepszych strażaków „pingpongistów” z wielkopolskich komend powiatowych i miejskich. Mistrzem Wielkopolski wśród strażaków zawodowców został asp. Mateusz Skorupiński z Komendy Miejskiej PSP w Lesznie, dla którego jest to już drugi tytuł. Srebrnym medalistą został mł. bryg. Arkadiusz Wypiór z KP PSP w Kole, natomiast trzecie miejsce wywalczył st. asp. Jacek Nowak z KP PSP w Pleszewie.

Mistrzostwa odbyły się pod patronatem starosty Jarosława Wawrzyniaka, który uczestniczył w ich otwarciu.