Spławikowe Zawody Wędkarskie dla dzieci i młodzieży o puchar Starosty Leszczyńskiego Jarosława Wawrzyniaka w Pawłowicach

W Pawłowicach odbyły się Spławikowe Zawody Wędkarskie dla dzieci i młodzieży o puchar Starosty Leszczyńskiego Jarosława Wawrzyniaka.

Zawody na pawłowickich stawach po raz ósmy zorganizowało stowarzyszenie Przyjaciele Pawłowickich Rowerówek. Rywalizowały 53 pary (dziecko i pełnoletni opiekun) w kategoriach junior młodszy i junior starszy. Puchary i nagrody dla pierwszej piątki w każdej z kategorii wręczał m.in. starosta Jarosław Wawrzyniak.