Otwarcie Mistrzostw Polski w warcabach w Boszkowie

W Boszkowie Letnisku rozpoczęły się Mistrzostwa Polski w warcabach 64-polowych. Organizacja prestiżowych zawodów jest tradycyjnie dofinansowana z budżetu powiatu leszczyńskiego.

W oficjalnym otwarciu Mistrzostw Polski w warcabach 64-polowowych uczestniczyli m.in. prezes Polskiego Związku Warcabowego Damian Reszka, prezes Wielkopolskiego Związku Warcabowego Jacek Stróżyk i starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak. Po części oficjalnej w programie artystycznym wystąpili soliści Studia Muzyki Szymona Gądy z Włoszakowic.

O tytuły mistrzów Polski do 30 czerwca br. rywalizować będzie ponad 170 zawodników z całego kraju.