Droga powiatowa Pawłowice - Kociugi

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie ogłosił kolejne dwa przetargi: na przebudowę ul. Śmigielskiej w Osiecznej oraz budowę chodnika przy drodze Pawłowice - Kociugi.

ZDP szuka wykonawców kolejnych dwóch zadań na drogach powiatowych. Pierwsze z nich to przebudowa 210 mb ul. Śmigielskiej w Osiecznej, na odcinku od drogi wojewódzkiej Leszno - Śrem do ul. Kościuszki. Zakres prac polega na wymianie krawężników, remoncie chodnika i ułożeniu nowej warstwy asfaltu. Termin składania ofert to 11 lipca br.

W ramach drugiej inwestycji ma powstać 2,5 km chodnika przy drodze powiatowej Pawłowice - Kociugi, o nawierzchni z kostki betonowej w granicach terenu zabudowanego i z asfaltu – między miejscowościami. Termin składania ofert to 8 lipca br.

Dla obu zadań termin wykonania robót to 15 listopada br. Roboty będą współfinansowane przez powiat leszczyński oraz gminy Osieczna i Krzemieniewo.