młodzież grająca w piłkę ręczną na hali sportowej we Włoszakowicach

Zespół SPR Włoszakowice decyzją Związku Piłki Ręcznej w Polsce oraz związku prowadzącego i koordynującego rozgrywki grupy południowo - zachodniej II ligi piłki ręcznej (Dolnośląski Związek Piłki Ręcznej), uzyskał nominację na sezon ligowy 2022/2023 do rozgrywek II ligi piłki ręcznej.

Zespół SPR działający pod skrzydłami Stowarzyszenia MTS Aktywne Włoszakowice od trzech sezonów występował w III lidze piłki ręcznej.

Stale rozwijany i ciągły proces szkolenia dzieci i młodzieży oraz doskonałe wyniki sportowe grup dziecięcych, młodzieżowych oraz seniorów, zwłaszcza w sezonie 2021 / 2022, przyniosły oczekiwany efekt w postaci awansu do rozgrywek wyższego szczebla.

Powiat leszczyński od wielu lat wspiera szkolenie zawodników Sekcji Piłki Ręcznej we Włoszakowicach. Gratulujemy awansu do II ligi i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

źródło: https://mts-wloszakowice.pl/