Gratulacje dla zastępcy komendanta

St. kpt Paweł Plewa w dniu 24 czerwca br. przyjął powołanie na Zastępcę Komendanta Miejskiego PSP w Lesznie.

Uroczystość wręczenia powołania miała miejsce w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu.
Akt powołania wręczył Wielkopolski Komendant Wojewódzki PSP nadbryg. Dariusz Matczak.

W dniu 5 lipca br. nowy Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Lesznie złożył wizytę w Starostwie Powiatowym w Lesznie. Jarosław Wawrzyniak – Starosta Leszczyński wraz z Maciejem Wiśniewskim – Wicestarostą Leszczyńskim oraz Katarzyną Kamińską – Sekretarzem Powiatu, przekazali st. kpt Pawłowi Plewie list gratulacyjny wraz z życzeniami powodzenia i wytrwałości w pełnieniu obowiązków służbowych.

W trakcie spotkania, w którym uczestniczył również mł. bryg. mgr inż. Sebastian Kozłowski - Komendant Miejski PSP w Lesznie, rozmawiano na temat bieżącego funkcjonowania komendy oraz planów na najbliższe miesiące.