Zwycięzcy turnieju ze Starostą Leszczyńskim

Drużyna Młodej GKSA Krzemieniewo wywalczyła I miejsce w Turnieju Piłkarskim z okazji rozpoczęcia wakacji.

Turniej odbył się 2 lipca br. na stadionie w Garzynie, a zmagania rocznika 2009 zostały objęte Patronatem Starosty Leszczyńskiego.

W turnieju, oprócz zawodników gospodarzy, udział wzięły także drużyny GKS Tęcza Osa-Osieczna, Akademia Piłkarska ELPA Święciechowa oraz Akademia Piłkarska Reissa z Krobi.
Dzięki wsparciu finansowemu z budżetu powiatu leszczyńskiego zdobywcy I, II i III miejsca otrzymali puchary i medale, które wręczył Jarosław Wawrzyniak - Starosta Leszczyński.

Impreza odbyła się w duchu fair - play i dobrej zabawy.
Gratulujemy organizatorom przeprowadzenia świetnego turnieju, a zawodnikom wspaniałych wyników sportowych, które z pewnością zaprocentują w trakcie rozgrywek ligowych.

foto: M.Michalski