Zabawa w Indian podczas pikniku rodzin zastępczych

W Ośrodku Wypoczynkowym "KOTWICA" w Dominicach odbył się coroczny piknik rodzin zastępczych.

Piknik zorganizowali pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lesznie w dniu 1 lipca br.
Impreza odbywa się rokrocznie z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego.

W pikniku wzięły udział rodziny zawodowe i niezawodowe z terenu powiatu leszczyńskiego.
Zgromadzonych przywitali starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak, wicestarosta Maciej Wiśniewski oraz Przewodniczący Rady Powiatu Leszczyńskiego Jan Szkudlarczyk.

Uczestnicy pikniku spędzili czas bawiąc się z animatorami z Klubu Uśmiechu Animek.
Tegorocznym motywem przewodnim pikniku była wioska indiańska i w tej tematyce zorganizowano gry, zabawy i konkursy dla dzieci.

fot. PCPR w Lesznie