Roboty drogowe na ulicy Mórkowskiej w Wilkowicach

Od początku przyszłego tygodnia rozpoczną się roboty bitumiczne przy przebudowie ulicy Mórkowskiej.

Kolejny etap prac obejmuje układanie poszczególnych warstw masy asfaltowej od skrzyżowania z ulicą Dworcową do przejazdu PKP.
Będzie się to wiązało z czasowymi utrudnieniami ruchu pojazdów, a w momencie układania warstwy ścieralnej z całkowitym zamknięciem drogi.

Za utrudnienia przepraszamy!

Inwestycja kosztować będzie ok. 6,9 mln zł, z czego 4,7 mln zł stanowić będzie dotacja z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

programy rzadowe