Nowy chodnik w Lasocicach

We wtorek 12 lipca br. zakończą się prace przy układaniu nawierzchni chodnika w Lasocicach.

Zgodnie z uzyskanymi informacjami od wykonawcy F.U-H Sob-Bruk Kościan układanie nawierzchni chodnika oraz zjazdów ma zostać zakończone na ulicy Święciechowskiej w Lasocicach we wtorek 12 lipca br.

W środę będą prowadzone roboty porządkowe na remontowanym odcinku chodnika.

Umowa z wykonawcą przebudowy chodnika została podpisana 6 kwietnia br.
Inwestycja zakładała wymianę starej, zniszczonej nawierzchni chodnika po prawej stronie ul. Święciechowskiej w Lasocicach na kostkę brukową.

Koszt robót - 286.259 zł – sfinansowano po połowie z budżetu powiatu leszczyńskiego i gminy Święciechowa.