Siedziba Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lesznie

Włoszakowicka Filia Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lesznie będzie w dniach 1-15 sierpnia br. nieczynna z powodu przerwy urlopowej. Rejestracja pojazdów na bieżąco będzie realizowana w głównej siedzibie wydziału w Lesznie.

W lutym br. uruchomiona została filia Wydziału Komunikacji w siedzibie Urzędu Gminy Włoszakowice przy ul. Kurpińskiego 29. Prowadzone są tam sprawy związane z rejestracją pojazdów.

W związku z urlopem pracownicy filia we Włoszakowicach będzie nieczynna w dniach 1-15 sierpnia br.

Aby zarezerwować termin wizyty w Wydziale Komunikacji w Lesznie, należy dokonać tego na stronie internetowej https://bezkolejki.eu/powiatleszczynski

Ponadto można umówić wizytę telefonicznie w każdą środę, tel. 65 529 68 20.