Przebudowa drogi powiatowej w Kłodzie - od lewej: kierownik robót Dawid Zwierzyk, burmistrz miasta i gminy Rydzyna Kornel Malcherek, starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak, wicestarosta Maciej Wiśniewski

Spółka Nodo układa pierwszą warstwę asfaltu na przebudowywanej drodze powiatowej w Kłodzie.

Zgodnie z umową spółka Nodo z Leszna przebudowuje 2,3 km drogi powiatowe w Kłodzie, od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 309 do wiaduktu nad drogą ekspresową S5. Równolegle trwa budowa drogi pieszo – rowerowej o długości 2,2 km.

Obecnie spółka Nodo układa warstwę wyrównawczą asfaltu.

Inwestycja jest finansowana przez powiat leszczyński, Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg oraz gminę Rydzyna.

RFRD logo