Budowa chodnika przy drodze powiatowej - ul. Kurpińskiego we Włoszakowicach

We Włoszakowicach rozpoczęła się budowa chodnika wzdłuż drogi powiatowej – ul. Kurpińskiego.

To kolejne wspólne przedsięwzięcie Zarządu Dróg Gminnych we Włoszakowicach i Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie. Wzdłuż ul. Kurpińskiego (między ulicami Bukową i Machnikowskiego) zbudowanych zostanie 60 mb chodnika o nawierzchni betonowej oraz nowe przejście dla pieszych na wysokości ul. Bukowej. Ustawiony tam radarowy wyświetlacz prędkości zostanie przesunięty w kierunku Bukówca Górnego.

Inwestycję wykonują pracownicy ZDG we Włoszakowicach, natomiast kostkę betonową i obrzeża zakupił ZDP w Lesznie.

fot. N.John wloszakowice.pl