Przebudowa drogi powiatowej w Kłodzie

Przebudowywana droga powiatowa w Kłodzie, na odcinku od przejazdu kolejowego do wiaduktu nad drogą ekspresową S5, zostanie zamknięta dla ruchu w dniach 25-31 lipca br. W czasie wykonywanych robót będzie obowiązywał objazd.

Spółka Nodo z Leszna przebudowuje 2,3 km drogi powiatowej w Kłodzie, od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 309 do wiaduktu nad drogą ekspresową S5. Równolegle powstaje droga pieszo – rowerowa o długości 2,2 km.

W związku z planowanym wykonaniem warstwy ścieralnej nawierzchni asfaltowej na całej szerokości jezdni, droga powiatowa na odcinku od przejazdu kolejowego do wiaduktu nad S5 zostanie w dniach 25-31 lipca br. wyłączona z ruchu.

W związku z planowanym zamknięciem dla ruchu odcinka drogi w Kłodzie wprowadzony zostanie objazd przez Kaczkowo i Czerninę.