Przewodniczący Jan Szkudlarczyk zwołał na środę 24 sierpnia br. na godz. 10:00 LV Nadzwyczajną sesję Rady Powiatu Leszczyńskiego. Odbędzie się ona w Starostwie Powiatowym w Lesznie, pl. Kościuszki 4b.

Ustalony przez Przewodniczącego Rady Powiatu Leszczyńskiego porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu w okresie międzysesyjnym.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na złożenie wniosku o dofinansowanie zadania polegającego na rozbudowie drogi powiatowej nr 4791P na odcinku od DK12
    do miejscowości Pawłowice w ramach naboru wniosków na rok 2023 o dofinansowanie zadań polegających na budowie, przebudowie lub remoncie dróg powiatowych oraz dróg gminnych z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na złożenie wniosku o dofinansowanie zadania polegającego na przebudowie drogi powiatowej nr 4777P w miejscowości Gronówko w ramach naboru wniosków na rok 2023 o dofinansowanie zadań polegających na budowie, przebudowie lub remoncie dróg powiatowych oraz dróg gminnych z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej na rzecz Gminy Włoszakowice.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2022 rok.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2022-2025.
  9. Interpelacje i zapytania radnych.
  10. Wolne głosy i informacje.
  11. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
  12. Zakończenie obrad.