Finaliści konkursu "Powiat Leszczyński nad wodą"

Starosta Jarosław Wawrzyniak gościł finalistów konkursu „Powiat leszczyński nad wodą”.

W konkursie uczestniczyło 19 osób, które łącznie nadesłały 70 zdjęć wykonanych na akwenach powiatu i ukazujących piękno przyrody.

Komisja konkursowa przyznała trzy nagrody główne:

Pierwsza nagroda w wysokości 500 zł dla Natalii Cugier z Berdychowa za zdjęcie „Smakuje”, wykonane nad Jeziorem Dominickim w Boszkowie.

Natalia Cugier

Druga nagroda w wysokości 300 zł dla Łukasza Skotarka z Leszna za zdjęcie „Zachód Słońca z plaży Pudełkowo”, przedstawiające Jezioro Dominickie wieczorową porą.

Lukasz Skotarek 1

Trzecia nagroda w wysokości 200 zł dla Anity Zagaty z Gostynia za zdjęcie „Przystań rybacka”, wykonane nad Jeziorem Krzycko w Krzycku Wielkim.

Anita Zagata 11

Dzisiaj odbyło się spotkanie finalistów ze Starostą Leszczyńskim oraz Komisją Konkursową, podczas którego wręczono listy gratulacyjne i okolicznościowe upominki.

Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.