Starosta Jarosław Wawrzyniak spotkał się z Komendantem Miejskim PSP w Lesznie mł. bryg. Sebastianem Kozłowskim.

Spotkanie robocze przebiegło pod hasłem doskonalenia współpracy służb powiatowych oraz koordynacji działań w sytuacjach kryzysowych.

W trakcie spotkania omówiono ostatnie zdarzenia, które miały miejsce na terenie powiatu.
Celem usprawnienia reakcji na sytuacje kryzysowe przeanalizowano kanały przepływu informacji pomiędzy Komendą Miejską PSP w Lesznie, Powiatowym Centrum Zarządzania Kryzysowego a służbami zarządzania kryzysowego na terenie powiatu,

W spotkaniu wzięli także udział członkowie Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego - Katarzyna Kamińska, Izabela Nowak i Beata Zabroni.