Starosta Jarosław Wawrzyniak przekazuje klucze od Forda Connect kierownikowi ZDP w Lesznie Marianowi Kaczmarkowi i kierownikowi obwodu drogowego ZDP Bernardowi Grześko

Starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak przekazał dziś klucze do nowego samochodu kupionego z budżetu samorządu na potrzeby Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie.

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie użytkuje nowy samochód – kombivan Ford Connect. Pojazd może zabrać pięć osób i dodatkowo ma pojemny bagażnik, co będzie przydatne w codziennej pracy drogowców. Pojazd wyposażony jest w silnik o pojemności 1,5 litra i mocy 120 KM. Dostawcą samochodu była firma B.CH. Bogdan Chwaliński z Dąbrowy koło Opola.

Klucze od starosty Jarosława Wawrzyniaka odebrali Marian Kaczmarek, kierownik ZDP w Lesznie oraz Bernard Grześko, kierownik obwodu drogowego ZDP.