Uroczystości upamiętniające 83. rocznicę wybuchu II wojny światowej w Lesznie

Władze powiatu leszczyńskiego, w 83. rocznicę wybuchu drugiej wojny światowej, uczciły dziś jej ofiary.

Główne uroczystości upamiętniające  wybuch drugiej wojny światowej w Lesznie i w powiecie leszczyńskim odbyły się przy Pomniku Żołnierzy Garnizonu Leszczyńskiego w Lesznie. Odczytano apel poległych, a po oddaniu salwy honorowej delegacje władz państwowych, samorządowych, służb mundurowych, organizacji społecznych, szkół złożyły wiązanki kwiatów pod pomnikiem garnizonowym.

W imieniu powiatu leszczyńskiego kwiaty pod Pomnikiem Żołnierzy Garnizonu Leszczyńskiego złożyli starosta Jarosław Wawrzyniak i wicestarosta Maciej Wiśniewski.

fot. J.Adamek elka.pl

Facebook Powiat 2