Rozpoczęcie roku szkolnego w SOSW Rydzyna

Prowadzony przez powiat leszczyński Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Rydzynie rozpoczął rok szkolny 2022/23. W uroczystym apelu uczestniczył starosta Jarosław Wawrzyniak.

Dyrektor SOSW w Rydzynie Emilia Nowak w obecności starosty Jarosława Wawrzyniaka, grona pedagogicznego, pracowników ośrodka, uczniów i ich rodziców życzyła dobrego nowego roku szkolnego, nieustannego rozwoju, zaangażowania w powierzone obowiązki i wytrwałości w działaniach na rzecz nauki i szkoły. Podziękowała władzom powiatu leszczyńskiego za udzielane wsparcie finansowe, które pozwala na systematyczną modernizację placówki.

Starosta Jarosław Wawrzyniak zapewnił, że powiat nadal będzie wspomagać rozwój ośrodka. Życzył na kolejny rok szkolny satysfakcji z wykonywanej pracy i wielu sukcesów w pracy i nauce.

Podczas apelu nauczycielom, którzy w okresie wakacji zdali egzaminy zawodowe zostały wręczone akty nadania na wyższe stopnie awansu zawodowego: nauczyciela kontraktowego, mianowanego i dyplomowanego.

Dyrektor Emilia Nowak otrzymała od pracowników ośrodka kwiaty, podziękowania i życzenia z okazji rozpoczęcia nowej pięcioletniej kadencji na stanowisku dyrektora SOSW w Rydzynie. Dyrektor mianowała na wicedyrektorów Joannę Winiarską i Beatę Wzorek- Malcherek oraz kierownika ds.  wychowawczych – Roberta Leciejewskiego.

Facebook Powiat 2