Tenisistki stołowe Wametu Dobry Wiązar  Dąbcze

Tenisistki stołowe Wametu Dobry Wiązar Dąbcze udanie zadebiutowały w 1. lidze w grupie północnej. Zespół z gminy Rydzyna wygrał z najlepszą drużyną poprzedniego sezonu – Chrobrym Międzyzdroje 6:4.

Wamet Dobry Wiązar Dąbcze nie był faworytem tego spotkani. Po blisko 150 minutach tenisistki z Dąbcza pokonały jednak we własnej hali Chrobrego Międzyzdroje 6:4. Kapitalne zawody w szeregach gospodarzy rozegrała Natalia Michorczyk, która bez straty seta pokonała Joannę Kiedrowską oraz drugą zawodniczkę rankingu indywidualnego poprzedniego sezonu w grupie północnej 1. ligi – Paulinę Knyszewską.

Także Sandra Kozioł,. młodzieżowa mistrzyni Wielkopolski, odniosła dwa zwycięstwa – nad Pauliną Stachecką 3:2 i Julią Bartkiewicz 3:1. Jeden punkt dla Wametu Dobry Wiązar w starciu z faworytem całych rozgrywek zdobyła również debiutująca w szeregach beniaminka Karolina Pęk. Ponadto  Natalia Michorczyk i Karolina Pęk wygrały w grze podwójnej.