Dzień Seniora w Kluczewie

W Kluczewie odbył się uroczysty Dzień Seniora, w którym uczestniczyli starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak i wicestarosta Maciej Wiśniewski.

Spotkanie zorganizował Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Lesznie. W jego trakcie odbyła się prezentacja działalności i osiągnięć osób starszych i niepełnosprawnych z terenu powiatu leszczyńskiego. Starosta Jarosław Wawrzyniak i wicestarosta Maciej Wiśniewski wręczyli pamiątkowe statuetki uczestnikom Przeglądu piosenki biesiadnej. W części artystycznej wystąpiła Zofia Dragan z Kabaretem Dziura z Bukówca Górnego.

Organizacja Dnia Seniora została dofinansowana z budżetu powiatu leszczyńskiego.