Plakat obrazujący tekst

Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii zaprasza pacjentów z powiatu leszczyńskiego z orzeczeniami o znacznym stopniu niepełnosprawności (I grupa) na bezpłatna fizjoterapię domową, finansowaną przez NFZ.

Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii zabiegi wykonuje w wielu powiatach Wielkopolski, w tym w powiecie leszczyńskim.

Pacjenci bezpłatnie otrzymują konsultację wstępną i końcową z fizjoterapeutą (ustalenie indywidualnego planu rehabilitacji), do 4 miesięcy fizjoterapii za darmo, do 80 dni rehabilitacji oraz porady dotyczące higieny pracy i dnia codziennego.

Pacjenci ze znacznym stopniem niepełnosprawności - przyjmowani są poza kolejnością.

Potrzebne jest e-skierowanie od lekarza rodzinnego i innego lekarza specjalisty.

Zapisy: Fizjoterapia Domowa: tel. 512 046 048,  573 973 963