Siedziba Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lesznie

Informujemy, że w piątek 30 września br. i w poniedziałek 3 października z powodu wymiany serwera kasy w obu siedzibach Starostwa Powiatowego w Lesznie będą nieczynne.

W Wydziale Komunikacji na pl. Kościuszki 4c oraz w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami przy Alejach Jana Pawła II 23 za wykonane czynności można będzie zapłacić kartą płatniczą, bez ponoszenia dodatkowej opłaty prowizyjnej. Możliwe jest także wcześniejsze dokonanie przelewu na rachunek bankowy powiatu leszczyńskiego.

Za utrudnienia przepraszamy