Pożegnanie odchodzącego na emeryturę kierownika ZDP w Lesznie Mariana Kaczmarka

Podczas sesji Rady Powiatu Leszczyńskiego uroczyście pożegnano odchodzącego na emeryturę Mariana Kaczmarka, kierownika Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie w latach 2015-2022.

Marian Kaczmarek to absolwent Wyższej Szkoły Ochrony Środowiska w Bydgoszczy. Całą karierę zawodową związał z wykonawstwem w budownictwie. Pracował m.in. w Przedsiębiorstwie Budownictwa Rolniczego w Gostyniu i spółce Meibes w Lesznie, a ostatnie kilkanaście lat poświęcił drogownictwu. W latach 2007-15 był kierownikiem Zarządu Dróg Powiatowych w Jarocinie, a od 2015 do 2022 r. kierował ZDP w Lesznie.

Podczas sesji Rady Powiatu Leszczyńskiego przewodniczący rady Jan Szkudlarczyk i starosta Jarosław Wawrzyniak podziękowali mu za siedmioletnie organizowanie i nadzór nad inwestycjami oraz wykonywanie remontów i bieżącego utrzymania dróg powiatowych.

Facebook Powiat 1