Przebudowa obiektów SOSW Rydzyna

Spółka Kosmala Electric przebudowuje dwa kolejne budynki prowadzonego przez powiat leszczyński Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Rydzynie w celu ich dostosowania do nowych przepisów przeciwpożarowych.

To już piąty etap przebudowy zabytkowych obiektów SOSW Rydzyna, będących dawnymi oficynami zamku w Rydzynie. Z budżetu powiatu leszczyńskiego wydano na ten cel już prawie 3 mln zł.

W tym roku spółka Kosmala Electric z Leszna za 877 tys. zł zbuduje i zmodernizuje instalacje zewnętrzne i wewnętrzne wodociągowe i elektryczne w dwóch budynkach. Zakres prac obejmuje m.in. wydzielenie pożarowo klatek schodowych, modernizację łącz kablowych, wykonanie okablowania instalacji oddymiających, oświetlenia awaryjnego i podstawowego oraz montaż nowych opraw oświetleniowych, a także montaż hydrantów wewnętrznych i wewnętrznych drzwi przeciwpożarowych.

Facebook Powiat 1