20-lecie Fundacji Rozwoju Urologii Leszczyńskiej

Fundacja Rozwoju Urologii Leszczyńskiej obchodziła 20-lecie swej działalności. W jubileuszu uczestniczył wicestarosta leszczyński Maciej Wiśniewski.

Fundacja od ponad dwóch dekad wspiera oddział urologiczny Wojewódzkie Szpitala Zespolonego w Lesznie. Przez ten czas kupiła i przekazała lecznicy sprzęt i aparaturę medyczną o wartości ok. 1 mln zł, który wykorzystywany jest do leczenia tysięcy pacjentów regionu leszczyńskiego. Głównymi darczyńcami są leszczyńscy przedsiębiorcy.

W jubileuszu fundacji w ratuszu w Lesznie uczestniczył wicestarosta Maciej Wiśniewski.

Fot. J.Kuik leszno24.pl