Dyrektor Ewa Rosolska i wicestarosta leszczyński Maciej Wisniewski podczas spotkania z pedagogami ze szkół z powiatu leszczyńskiego

Powiatowa Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Rydzynie zorganizowała w Starostwie Powiatowym w Lesznie spotkanie pedagogów szkolnych z gmin powiatu leszczyńskiego.

7 października 2022 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lesznie odbyło się pierwsze z cyklicznych spotkań z pedagogami ze szkół powiatu leszczyńskiego wspierające placówki oświatowe.

Spotkanie zorganizowane przez Ewę Rosolską – dyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Rydzynie, rozpoczął wicestarosta leszczyński Maciej Wiśniewski, życząc w nowym roku szkolnym wytrwałości w wypełnianiu przez specjalistów szkolnych zadań w udzielaniu uczniom pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Spotkanie w Starostwie Powiatowym w Lesznie było okazją do przeanalizowania sytuacji specjalistów w szkołach i wymiany doświadczeń.