Zakończenie Ogólnopolskiego rajdu nawigacyjnego klas mundurowych w Karczmie Borowej

Na Polanie Trzech Dębów w Karczmie Borowej odbył się Ogólnopolski rajd nawigacyjny klas mundurowych. Puchary, medale i nagrody jego uczestnikom wręczył wicestarosta leszczyński Maciej Wiśniewski.

Rajd był częścią projektu „W dobrym kierunku", realizowanego przez UKS Dąb Leszno w ramach konkursu Ministerstwa Obrony Narodowej, „I ty możesz służyć Ojczyźnie".

Rywalizacje wśród 32 drużyn z kilku szkół wygrała drużyna „Strażnicy ognia" z Zespołu Szkół nr 4 w Lesznie. Drugie miejsce zajęła drużyna „Szybin" z Zespołu Szkół w Cieszynie, a trzecie – „GSZOT" z  Zespołu Szkół nr 4 w Lesznie.

Rajd odbył się pod patronatem starosty leszczyńskiego Jarosława Wawrzyniaka, a Starostwo Powiatowe w Lesznie sfinansowało zakup części pucharów i medali.

Fot. J.Rutecka – Siadek leszno24.pl

Facebook Powiat 2