Stoisko KGW "Gotowe na wszystko" z Krzycka Małego

Koło Gospodyń Wiejskich „Gotowe na wszystko” z Krzycka Małego w gminie Świeciechowa wygrało konkurs „Skarby wielkopolskiej spiżarni", zorganizowany podczas II Pikniku Wielkopolskich Kobiet Gospodarnych w Marszewie koło Pleszewa.

Wielkopolski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zorganizował II Piknik Wielkopolskich Kobiet Gospodarnych. W jego ramach odbył się konkurs „Skarby wielkopolskiej spiżarni”.

Pierwsze miejsce komisja konkursowa przyznała KGW Małym „Gotowe na wszystko” z Krzycka Małego za dżem morelowo-truskawkowy z czarnym bzem i rozmarynem. Drugie miejsce zajęło Stowarzyszenie „Tanibórz i już” z powiatu poznańskiego za marmoladę śliwkowo-borówkową z pomidorem”, a trzecie - KGW w Augustynowie z powiatu słupeckiego za korzenne gruszki.