Dzień Edukacji Narodowej w SOSW Rydzyna

W prowadzonym przez powiat leszczyński Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Rydzynie uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Była to okazja do uhonorowania wyróżniających się w pracy nauczycieli.

Podczas uroczystego apelu wicestarosta leszczyński Maciej Wiśniewski wręczył akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego Iwonie Przybylskiej - Kicińskiej oraz Annie Ciemny. Ponadto przekazał dwóm nauczycielkom SOSW Rydzyna: Karolinie Skorupińskiej - Głowacz i Agnieszce Łukaszyk przyznane przez Zarząd Powiatu Leszczyńskiego Nagrody Starosty Leszczyńskiego za osiągnięcia dydaktyczno – wychowawcze.

Natomiast w Powiatowej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Rydzynie wicestarosta przekazał  Nagrodę Starosty Leszczyńskiego za osiągnięcia dydaktyczno - wychowawcze dyrektor Ewie Rosolskiej.