Starosta Jarosław Wawrzyniak oraz trener i działacz Polonii 1912 Leszno Albin Pudlicki

Ponad 40 zawodników z dziewięciu klubów z całej Polski uczestniczyło w Mistrzostwach Ziem Zachodnich w kickboxingu full-contact im. Pawła Mikołajczaka oraz Sobótki z full-contact. Turnieje w ćwiczni miejskiej w Lesznie obserwował starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak.

Wśród uczestników zawodów było pięciu reprezentantów Polonii 1912 Leszno. Dwie walki zakończyły się remisami, a reszta zwycięstwami gospodarzy. Wśród zwycięzców turnieju znalazł się mieszkaniec powiatu leszczyńskiego Aleksander Piasecki, który pokonał Patryka Dymowskiego ze Sparty Pleszew.

Organizacja turniejów została dofinansowana z budżetu powiatu leszczyńskiego.

Fot. M.Jaśkowiak elka.pl

Facebook Powiat 1