Inauguracja roku akademickiego Wyższej Szkoły Humanistycznej w Lesznie

Wyższa Szkoła Humanistyczna w Lesznie zainaugurowała rok akademicki 2022/2023. W uroczystości uczestniczył starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak.

To była już 21. inauguracja roku akademickiego WSH. W ciągu dwóch dekad dyplomy leszczyńskiej uczelni uzyskało blisko 10 tys. absolwentów. W tym roku naukę rozpoczęło ok. 200 nowych studentów.

Wyższa Szkoła Humanistyczna kształci na studiach I stopnia na kierunkach pedagogika, administracja i dietetyka oraz na studniach II stopnia na kierunku pedagogika, administracja oraz ekonomia. Dwa ostatnie kierunki prowadzone są przy współpracy z Wyższą Szkołą Kadr Menadżerskich w Koninie. WSH kształci także na wielu kierunkach studiów podyplomowych.

fot. J.Kuik leszno24.pl