Szkolenie dla sołtysów w Gronówku

W Gronówku odbyło się szkolenie dla sołtysów z terenu powiatu leszczyńskiego. Uczestniczyli w nim także starosta Jarosław Wawrzyniak i wójt gminy Lipno Łukasz Litka.

Szkolenie, którego koordynatorem była radna powiatu leszczyńskiego Wiesława Małycha,  poświęcone było przede wszystkim możliwościom pozyskania funduszy dla sołectw. Informacje na ten temat przekazali Beata Donaj, doradczyni Stowarzyszenia Centrum PISOP w Lesznie oraz Dominik Bekasiak  kierownik Oddziału Odnowy Wsi Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

Facebook Powiat 1