Odmulony rów przydrożny melioracyjny przy drodze Dąbcze - Maruszewo

Firma Polkop z Leszna odmuliła ponad 8 km rowów przydrożnych - melioracyjnych przy drogach powiatowych.

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie zlecił wykonanie robót ziemnych związanych z odmuleniem rowów. Firma Polkop zebrała koparką namuł, mechaniczne splantowała skarpy i usunęła korzenie z dna rowów. Prace wykonane zostały przy drogach powiatowych: Leszno - Święciechowa (ul. Kosmonautów), Dąbcze – Maruszewo (gmina Rydzyna), Mierzejewo - Lubonia (gmina Krzemieniewo) i Robczysko - granica powiatów leszczyńskiego i gostyńskiego (gmina  Rydzyna).

Łącznie odmulono ponad 8 km rowów, na co z budżetu powiatu wydano 97 tys. zł.

Facebook Powiat 2