Mistrzostwa w taekwondo olimpijskim we Włoszakowicach

We Włoszakowicach odbyły się Międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików w taekwondo olimpijskim.  Turniej objęty został patronatami wójta gminy Włoszakowice Roberta Kasperczaka i starosty leszczyńskiego Jarosława Wawrzyniaka.

W mistrzostwach uczestniczyło 214 zawodników z 16 klubów z województwa wielkopolskiego oraz zachodniopomorskiego. Odbyły się konkurencje sprawnościowe, walki eliminacyjne, półfinałowe i finałowe w różnych kategoriach.

Organizatorem mistrzostw był UKS Dragon Długie Stare, a część zakupu medali została dofinansowana z budżetu powiatu leszczyńskiego.