Dariusz Pasterkiewicz

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie ma nowego kierownika. Dziś pracę rozpoczął Dariusz Pasterkiewicz.

Nowy kierownik ZDP wygrał konkurs ogłoszony przez Zarząd Powiatu Leszczyńskiego. Ma 37 lat i jest absolwentem budownictwa (specjalność mostowa) na Politechnice Wrocławskiej. Posiada uprawnienia drogowe bez ograniczeń w zakresie projektowania obiektów budowlanych i kierowania robotami budowlanymi.

Dariusz Pasterkiewicz w dotychczasowej pracy zawodowej pracował w Biurze Projektowym Trakt w Kamiennej Górze i spółce Pol-Dróg Kościan. Od 2013 r. był kierownikiem grupy roboczej Spółki Wodnej Melioracji Nizin Obrzańskich w Bonikowie, zajmującej się utrzymaniem urządzeń wodnych. Prowadzi też Biuro Usług Inżynieryjnych Draft w Kąkolewie, której działalność zostanie wkrótce zawieszona w związku z objęciem kierownictwa ZDP w Lesznie.