Wicestarosta leszczyński Maciej Wiśniewski podczas otwarcia konferencji naukowo-szkoleniowej w Wyższej Szkole Humanistycznej w Lesznie

Wyższa Szkoła Humanistyczna w Lesznie zorganizowała Ogólnopolską Konferencję Naukowo - Szkoleniową "Szkoła wobec odmienności i różnorodności. Współczesne wyzwania". W uroczystym jej otwarciu uczestniczył wicestarosta leszczyński Maciej Wiśniewski.

W konferencji uczestniczyli głównie studenci oraz pedagodzy i psychologowie związani z szeroko rozumianym procesem nauczania szkolnego. Wykładowcami oraz prowadzącymi warsztaty byli naukowcy z kilku ośrodków akademickich.

Partnerem Wyższej Szkoły Humanistycznej w organizacji konferencji był m.in. powiat leszczyński, który sfinansował część jej kosztów.

Facebook Powiat 1