Warcabiści UKS Roszada Lipno

Zawodnicy UKS Roszada Lipno zdobyli osiem medali na Mistrzostwach Polski w grze aktywnej w warcabach klasycznych.

XIX edycja Mistrzostw Polski w grze aktywnej w warcabach klasycznych (64-polowych) odbyła się w Szubinie. Warcabiści UKS Roszada osiągnęli kolejny znaczący sukces.

Trzy złote medale zdobyli: Amadeusz Zyber-Moszak (kategoria open mężczyzn), Hugo Franek (juniorzy do lat 13) i Wiktoria Zając (juniorzy do lat 8). Dwa srebrne medale wywalczyli: Martyna Lipka (kategoria kobiet) i Bogusław Szelest (kategoria mężczyzn). Trzy brązowe medale zdobyli: Radek Leśniewski (juniorzy do lat 13), Laura Sikora (juniorzy do lat 8) i Michał Leśniewski  (juniorzy do lat 8).

Facebook Powiat 1