Prezes Stowarzyszenia Echo Hanna Hendrysiak i kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lesznie Mateusz Juśkiewicz przygotowuja paczki dla mieszkańców powiatu leszczyńskiego

Mieszkańcy powiatu leszczyńskiego otrzymali świąteczne paczki przygotowane w Stowarzyszeniu Echo w Lesznie. Pomoc była możliwa dzięki wsparciu powiatu leszczyńskiego.

Stowarzyszenie Echo jako członek Wielkopolskiego Banku Żywności otrzymuje żywność, którą przekazuje najuboższym rodzinom z Leszna i powiatu leszczyńskiego. Gminne ośrodki pomocy społecznej z gmin powiatu leszczyńskiego wytypowały łącznie 40 rodzin, dla których przygotowano świąteczne paczki.

Koszty dowozu paczek do mieszkańców zostały sfinansowane przez powiat leszczyński.