Drużyna SPR Włoszakowice

Zespół SPR Włoszakowice zdobył brązowy medal Wielkopolskiej Ligi Juniorów w piłce ręcznej.

Pokonując w ostatnim meczu sezonu drużynę Energa MKS Kalisz 34:24 juniorzy SPR Włoszakowice zajęli trzecie miejsce w ramach Wielkopolskiej Ligi Juniorów.  To największych dotychczas sukcesów podopiecznych trenerów Jacka Mateckiego i Ryszarda Kmiecika.

Mistrzem Wielkopolski została drużyna SKF KPR Sparta Oborniki, a wicemistrzem MKS Poznań, które awansowały do rozgrywek centralnych Mistrzostw Polski Juniorów w piłce ręcznej. Rozgrywający SPR Włoszakowice Bartosz Przydróżny został królem strzelców ligi, a Joachim Ławecki w klasyfikacji najlepszych strzelców ligi zajął trzecie miejsce.