Plakat obrazujący tekst

Zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety, która pomoże w opracowaniu strategii rozwoju Leszczyńskiego Obszaru Funkcjonalnego, czyli miasta Leszna i położonych wokół niego gmin powiatu leszczyńskiego: Rydzyny, Osiecznej, Świeciechowy i Lipna.

W ramach zawartego „Porozumienia w sprawie współdziałania celem realizacji Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Leszczyńskiego Obszaru Funkcjonalnego”, czyli ZIT Leszno, skupiającego Partnerów:

Miasto Leszno

Powiat Leszczyński

Miasto i Gmina Rydzyna

Miasto i Gmina Osieczna

Gmina Święciechowa

Gmina Lipno

powstaje Strategia rozwoju, mająca określać kluczowe działania do podjęcia na tym obszarze w najbliższych latach.

Na tym etapie chcemy poznać wasze pomysły, które staną się inspiracją do wypracowania gotowych projektów strategicznych, mających najlepiej oddziaływać na całe Partnerstwo i mogących przynieść najlepsze skutki.

Co ważne, wasze propozycje będą musiały wpisywać się w określone cele strategiczne oraz realizować zadania istotne z punktu widzenia całego ZIT Leszno.

Ankieta jest anonimowa, jej wypełnienie zajmie około 5 min.