Siedziba Starostwa Powiatowego w Lesznie

Starostwo Powiatowe w Lesznie czeka na kandydatów na członków komisji konkursowych w otwartych konkursach ofert na realizację zadań publicznych ze sfery działalności pożytku publicznego.

Zarząd Powiatu Leszczyńskiego zaprasza organizacje pozarządowe, mające siedzibę na terenie powiatu leszczyńskiego oraz działające na rzecz mieszkańców powiatu do zgłaszania swoich przedstawicieli na członków komisji konkursowych opiniujących oferty zgłaszane w otwartych konkursach ofert na realizację zadań publicznych ze sfery działalności pożytku publicznego w powiecie leszczyńskim w 2023 r.

Zgłoszeń należy dokonać na specjalnym formularzu do 20 stycznia br.

Uchwała Zarządu Powiatu Leszczyńskiego