Plakat obrazujący tekst

Tenisiści stołowi Wametu Dobry Wiązar Dąbcze zagrają w sobotę 14 stycznia br. o godz. 19:00 w Dąbczu z holenderskim TTV Red Stars Venray w ćwierćfinale Pucharu Europy TT Inter Cup o trofeum Klausa Hengesa.

Holendrzy w sezonie 2022/2023 biorą udział w dwóch europejskich pucharach – Europe Trophy oraz TT Inter Cup. W tych pierwszych rozgrywkach holenderski zespół odpadł w pierwszej rundzie na etapie grupowym, przegrywając z belgijskim Logis Auderghem TT 0:3, luksemburskim D.T. Hostert/Folschette 0:3 oraz pokonując angielski Fusion TT 3:1.

Natomiast w Pucharze Europy TT Inter Cup Holendrzy dotarli do ćwierćfinału rywalizacji o trofeum Klausa Hengesa. W dotychczasowych spotkaniach w tych rozgrywkach holenderski zespół wygrał z niemieckim TSV 1990 Merseburg 4:0 oraz uległ francuskiemu SAM Tennis de Table 2:4.

Na co dzień tenisiści stołowi TTV Red Stars Venray występują w holenderskiej 2. Divisie (drugi poziom rozgrywkowy).